Sesja rodzinna

Sesja rodzinna

Pamiątka, którą każdy z nas powinien mieć w swoim posiadaniu. Czas leci bardzo szybko, wszystko się zmienia. My sami się zmieniamy, nasze dzieciaczki rosną w szybkim tempie i nie zdążymy się obejrzeć, a będą zakładały własne rodziny. Dlatego warto mieć schowane w pudełeczku w komodzie zdjęcia z czasów, kiedy wszystko było kolorowe, dom był wypełniony masą zabawek, hałasem i milionem ciekawskich pytań.

Sesja rodzinna to też świetna zabawa dla całej rodziny. Wszyscy żyjemy w biegu i nie mamy czasu na nic, dlatego warto zapomnieć na chwilę o całym świecie i oddać się dobrej zabawie rodzinnej.

Sesja rodzinna – pomysł na udaną sesję

Plener rodzinny to nie tylko zdjęcia, to pełen radości czas spędzony w rodzinnym gronie, Mój sposób na sesje nie polega na sztywnym ustawianiu i nudnej formie. Zawsze staram się Was rozluźnić i zachęcić do wspólnej zabawy z swoimi pociechami. Zapoznaje się z dziećmi, aby zaufały mi jako nowej cioci i nie zwracały uwagi na obecność aparatu. Chcę móc fotografować Was podczas prawdziwej i naturalnej zabawy. Będziemy się wygłupiać i przytulać. Dacie dzieciom swój czas i sami poczujecie, że budzicie swoje wewnętrzne dziecko. W zupełnie podobny sposób pracuję podczas sesji ciążowych.

Dlatego zawsze mówię wszystkim moim kochanym rodzinkom, że aparatu nie trzeba się bać. Przełamuję stereotypy o sztywnym pozowaniu podczas którego każdy, dosłownie każdy czuję się skrępowany.

Gdzie wykonać sesję rodzinną?

Kiedy tylko mogę zachęcam Was, abyśmy uciekli z naszą sesją rodzinną w plener. Kontakt z naturą sprzyja Waszym nastroją i pozytywnemu nastawieniu. Oczywiście, kiedy pogoda za oknem nie dopisuje, co zdarza się dość często, to wtedy możemy wykonać sesję w moim studio lub w Waszych rodzinnych domach. Opcja sesji studyjnej w przypadku sesji rodzinnej jest według mnie najgorszym rozwiązaniem, ponieważ mocno zawęża nasze możliwości. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zrobienie wtedy lifestylowej sesji w Waszym domu.

Dzieci czują się pewniej, ponieważ są u siebie i znają każdy zakamarek domu. Chętnie też pokazują mi swoje ulubione zabawy i gadżety.

Najważniejsze dla mnie jest to, abyście zarówno Wy jako rodzice i Wasze pociechy czuli się swobodnie. Sesja jest idealnym pomysłem na miłe spędzenie popołudnia.

Jak ubrać się na sesję rodzinną?

Sesja rodzinna ma być dobrą zabawą, jednak żeby wyszła estetycznie i przyjemnie dla oka to warto zadbać o odpowiedni ubiór. Ważne abyście przygotowali stylizacje nie zawierające żadnych logotypów. Dużo ładniej wyglądają ubrania gładkie. Jeśli lubisz sukienki to śmiało możesz wybrać ten rodzaj garderoby, dla swojego męża możesz poszukać jakiejś casualowej koszuli i poprosić go by podwinął rękaw. Może coś z lnu?

Len wygląda bardzo sielsko, jednak nie jest to żaden must have. Najważniejsze, żebyście czuli się dobrze i swobodnie. Styl ubioru dobierzcie pod swoje upodobania. Pamiętajcie tylko by omijać ubrania oznakowane grafiką lub logotypami, wyjątkiem są luźne suknie w kwiatowe wzory, te wypadają wręcz cudownie.

Kiedy wykonać sesje rodzinną?


Sesja rodzinna w plenerze ma największy urok, kiedy wykonujemy ją w okolicach zachodu słońca.
Dostajemy wtedy na fotografiach piękny złoty kolor, który potrafi oczarować

sesja rodzinna na której dziewczynka pozuje z płatkami kwiatków

O autorze

Cześć, jestem Ewelina, całe życie chciałam zostać położną jednakże narodziny moich córeczek zmieniły te plany. Kocham też fotografię, więc postanowiłam połączyć te dwie rzeczy. W tym miejscu będę dzieliła się z Wami wiedzą z zakresu rozwoju noworodka, metod opiekuńczych i prenatalnych. Jako mama i fotograf po wielu szkoleniach w związku z pracą z maluszkami znam kilka skutecznych trików, które pozwolą Wam ułatwić sobie życie.

Ewelina Kubiak

Ewelina Kubiak

fotograf noworodkowy| ciążowy| rodzinny

ZOBACZ TAKŻE

Sesja ciążowa

Sesja ciążowa

SPIS TREŚCI: Sesja ciążowa Kiedy wykonać sesję ciążową? Gdzie wykonać sesję ciążową? Sesja ciążowa w plenerze Sesja ciążowa w studio Sesja ciążowa w domu Jak się ubrać na sesję ciążową? Makijaż na sesję ciążową Przebieg sesji ciążowej Najciekawsze pomysły Ile kosztuje...

Poród- czy to takie straszne?

Poród- czy to takie straszne?

Pewnego dnia spoglądasz na te dwie cudowne kreski i łza kręci się w oku na wieść o tym, że w Waszym domu pojawi się nowe życie. W oczekiwaniu na mały cud z miesiąca na miesiąc brzuszek rośnie, a Twoje obawy narastają z każdym dniem jak to będzie na porodówce, myślisz...